1 * hviezdičkové apartmány v Tsarevo

Kompletná ponuka celého ubytovania v Tsarevo. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Tsarevo, kde nájdeme mestá Izgrev, Velika, Lozenets, Varvara a Kiten.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


15 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 15 1 

1. Ivan apartment 

Foto: Ivan apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
65 %

Set in Tsarevo, just 500 metres from Municipality Tsarevo, Ivan apartment offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony.


2. Dimo Apartment 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Located less than 1 km from Municipality Tsarevo in Tsarevo, Dimo Apartment offers accommodation with a kitchenette. Guests have access to free WiFi. The apartment comes with a cable flat-screen TV. Burgas Airport is 74 km away.


3. Koevi Apartaments 

Foto: Koevi Apartaments
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmány Koevi Bay View vám ponúkajú ubytovanie v meste Tsarevo. Mesto Burgas je vzdialené 47 km. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


4. Apartment Kachulski 

Foto: Apartment Kachulski
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Located in Tsarevo, less than 1 km from Municipality Tsarevo, Apartment Kachulski features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views.


5. Apartment Beliya Bryag 

Foto: Apartment Beliya Bryag
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Set in Tsarevo, 2.8 km from Municipality Tsarevo, Apartment Beliya Bryag offers a living room with a flat-screen TV. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a balcony.


6. Dima Popova Apartments 

Foto: Dima Popova Apartments
Izieb: 10
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmány Dima Popova in Bay View s výhľadom na vonkajší bazén sa nachádzajú iba 100 metrov od pláže a 1 km od centra mesta Carevo. Ponúkajú bar pri bazéne a kaviareň, kde podávajú občerstvenie a nápoje.

Izby

Štúdiový apartmán
osoby31 - 35 BGN za noc
Apartmán s 1 spálňou
osoby40 - 47 BGN za noc
Apartmán s 2 spálňami
osôb45 - 45 BGN za noc

7. Apartment Yanevi 

Foto: Apartment Yanevi
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartment Yanevi, a property with a terrace, is set in Tsarevo, 500 metres from Municipality Tsarevo. This apartment also features free WiFi. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a cable TV, and a kitchenette with a fridge.


8. Studio Tsarevo 

Foto: Studio Tsarevo
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Set in Tsarevo, just 200 metres from Municipality Tsarevo, Studio Tsarevo offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a balcony.


9. Studio Dafi 

Foto: Studio Dafi
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
78 %

Offering free WiFi and sea views, Studio Dafi is an accommodation located in Tsarevo. Guests benefit from a balcony and a terrace. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV. Guests can relax in the garden at the property.


10. Apartments Mina in Tzarevo 

Foto: Apartments Mina in Tzarevo
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
94 %

Apartments Mina in Tzarevo is situated in Tsarevo. Free WiFi is offered. Featuring a living room with a sofa, as well as a fully equipped kitchen, each unit has a private bathroom with shower and a washing machine.

Izby

Apartmán s výhladom na more
osoby40 - 50 BGN za noc

11. Two-Bedroom Apartment Donika 

Foto: Two-Bedroom Apartment Donika
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Set 1.1 km from Municipality Tsarevo, Two-Bedroom Apartment Donika offers accommodation in Tsarevo with access to an outdoor pool, free WiFi and a 24-hour front desk. This apartment features a garden, a terrace, as well as a bar.


12. Studios Grace - Port Tsarevo 

Foto: Studios Grace - Port Tsarevo
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
99 %

Situated in Tsarevo, 600 metres from Municipality Tsarevo, Studios Grace - Port Tsarevo features accommodation with free WiFi.


13. Renta BG Apartments in Tsarevo 

Foto: Renta BG Apartments in Tsarevo
Izieb: 12
Hodnotenie hostí
83 %

Situated 2.2 km from Municipality Tsarevo, Renta BG Apartments in Tsarevo offers accommodation with a terrace. Free WiFi is featured.


14. Apartment Todorovi 

Foto: Apartment Todorovi
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Apartment Todorovi is set in Tsarevo, 1.3 km from Municipality Tsarevo, and a terrace and a shared lounge are accessible on-site. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


15. Квартира на пляже 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Tsarevo, within 2.4 km of Municipality Tsarevo, Квартира на пляже offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming pool.


15 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 15 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: