penzióny v Tsarevo

ubytovanie v Tsarevo v kľudnom prostredí a umiestené do menej frekventovanej budovy s rodinným zázemím. Presne toto Vám ponúknu penzióny v Tsarevo. Väčšina penziónov v Tsarevo sa od hotelov v Tsarevo líšia svojou veľkosťou a množstvom izieb, príst
Zoradiť podľa:


24 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 24 «« « 1 2 

21. Guest House Bata 

Foto: Guest House Bata
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
80 %

Located in Tsarevo, 2.2 km from Municipality Tsarevo, Guest House Bata features a garden and rooms with free WiFi access. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a terrace.


22. Guesthouse Casa Elegance 

Foto: Guesthouse Casa Elegance
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
94 %

Located within 1 km of Municipality Tsarevo, Guesthouse Casa Elegance in Tsarevo features a number of amenities including barbecue facilities. Free WiFi is offered. At the guest house, rooms come with a wardrobe.


23. Guest House Sea Air 

Foto: Guest House Sea Air
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
54 %

Located in Tsarevo, 300 metres from Municipality Tsarevo, Guest House Sea Air has rooms with free WiFi access. All rooms boast a TV with cable channels and a private bathroom. Each room is equipped with a terrace.


24. Villa Panorama 

Foto: Villa Panorama
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Villa Panorama offers accommodation in Tsarevo, 6 km from Municipality Tsarevo. Offering free WiFi, the property also has barbecue facilities. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. The villa offers a terrace.


24 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 24 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: